خدمات سنگسابی ساختمان |سنگسابی کفسابی نماشویی 09195488311

کفسابی ،سنگسابی و نماشویی با طناب با بهترین کیفیت ومناسب ترین قیمت درتهران ،کرج،شمال وشهرستان ها را با بهره گیری از بهترین و حاذق ترین کفساب و سنگساب، کار شما را پذیرا هستیم.

کف سابی ،سنگ سابی و نماشویی نوعی از خدمات هستندکه امروزه متقاضی بسیاری برای خود دارند.این خدمات نه تنها نقش موثری در زیباسازی محیط وفضای ساختمان شما را داردبلکه اثری شگفت انگیز برنمای کلی شهر می گذارد.

کفسابی و سنگسابی به این دلیل نسبت به بقیه خدمات طرفدار زیادی دارد که علاوه بر تمیز شدن وشفاف شدن کف ،خط وخش را هم از بین می بردوباعث افزایش عمر مفید سنگ می شود.  کف سابی برای هر چهارنوع جنس سرامیک،بتن وسنگ وپارکت  کاربردی می باشد.

به طور کلی این خدمات برای مواردی از مغازه ها ،گاراژها ،خانه،ترمینال،فرودگاه،کارخانه،مدارس،سرویس های بهداشتی،پارکینگ ها،هتل ،دیوار،شرکت،پله وپاگردها و یا هرمکان دیگری صورت می گیرد.

کفسابی و سنگسابی 

زمانی هست که روی کف ضایعه ای رخ داده باشد.برای مثال براثر مواد شیمیایی یا اسید یا جوهرنمک  یا هر مواد دیگری ،به کف خسارتی وارد شده  باشدکه همیشه ماندگار است .در اینجا کار زمان گیر و سخت تر است اما از بین رفتن ضایعه امری محال نیست.بنابراین خدمات کف سابی با استفاده از دستگاه سابزنی ومواد خاص و روش های ویژه که در این زمینه دارد ،کف را ساب زده و ضایعه را از بین میبرد.

اگر در اینجا جنس کف از سنگ گرانیت باشد نسبت به باقی جنس  سنگ ها سابیدن ان انرژی  و وقت بیشتری را لازم داردو به همان نسبت انجامش هم گران قیمت تر است.

نماشویی 

نماشویی یعنی شستشوی نما با دستگاه و مواد مخصوص توسط نماشور را نماشویی می گوییم.
گروه نماشویی ابراهیمی انواع نما های شیشه ای ،گرانیت،کامپوزیت،آجر،سیمان،مرمریت و…. در بلندترین برج ها و ساختمان ها را با طناب ،راپل بدون داربست با بکارگیری دستگاه های واترجت و سندبلاست انجام می دهیم.

خدمات نماشویی

روش های مختلفی برای نماشویی ساختمان های بلند و رفیع  بکار میرود.برخی از این روش ها را در بخش پایین توضیح می دهیم.

  • استفاده از طناب:شاید این روش به نظر خطرناک برسداما از روش داربست،خواهان بیشتری دارد و ایمن تر است.به دلیل اینکه هم از طناب های مقاوم و سرسخت برای اینکار استفاده می شودوهم اتصالات طناب بسیار محکم ومطمئن است.                                                                                                  
  • استفاده از داربست:این کار تخصصی است و باید توسط افراد حرفه ای و خبره صورت گیرد.                                                         
  • راپل:این یک شغل تخصصی است و به فردی که با استفاده از راپل نماشویی می کند،راپل کار می گویند.زمانیکه برای ساختمان های مرتفع امکان بستن داربست وجود نداشته باشد،راپل کار بااستفاده از راپل که نوعی طناب بسیار قطورومحکم است وبا یک سری طناب های دیگروکمربند ایمنی محکم ومتقن میشود.بکار نماشویی می پردازد.                       
  • استفاده از کمربند های ایمنی:این کمربندهای محافظ به کمر فرد متصل می شودوپشتوانه امنیت وی در انجام کار میشود.

خدمات سنگسابی کفسابی

خدمات کفسابی .

کفسابی پارکینگ

کفسابی پارکت

کفسابی سیمان بتن

کفسابی موزاییک

سنگسابی پله پاگرد ب

سنگسابی پله پاگرد

سنگسابی سنگ میز کاینت

سنگسابی ایتالیایی

سنگسابی نانو

انواع خدمات نماشویی

درباره ما

کفسابی درکرج

سنگسابی درتهران

قیمت کفسابی

نمونه کار های ما
تماس واستعلام قیمت 09195488311